Connect with us

Wydarzenia

W 3 dni zdobądź 3 uprawnienia instruktorskie w świetnej cenie!

My Dances Magazine

Published

on

Taka okazja zdarza się niezwykle rzadko! W tym rok z okazji Black Friday oraz przyjazdu wybitnej instruktorki Izabeli Kin do Krakowa mamy szansę w zaledwie 3 dni ukończyć 3 szkolenia instruktorskie uprawniające do wykonywania zawodu w ramach międzynarodowej licencji Zumba Fitness oraz Strong Nation! Wszystko to w rekordowo niskich cenach, gdyż standardowy koszt wszystkich tych szkoleń przekracza kwotę 4,6 tys. zł. Tymczasem z kodem IZABELAKI70 uzyskamy, aż 70% rabat!

Maraton kursów instruktorskich zaczyna się już w piątek 03.12. szkoleniem z programu Strong Nation w My Fitness Place w Skawinie. W sobotę 04.12. w tej samej lokalizacji mamy szansę ukończyć kurs Zumba Basic.  Kolejnego dnia w niedzielę (05.12.) poprowadzone zostanie szkolenie z Zumba Kids i Zumba Junior, tym razem w Studio Tańca i Ruchu M-Team w Krakowie.

Jako Redakcja My Dances Magazine rekomendujemy wzięcie udziału we wszystkich trzech szkoleniach – szczególnie jeśli już dziś Twoją pasją jest taniec i fitness. Zapotrzebowanie na instruktorów zarówno stacjonarnie wykonujących swój zawód, jak i online jest ogromne. Natomiast z naszej strony otrzymasz możliwość darmowej reklamy na łamach MDM.

Co jeszcze zyskuje instruktor w ramach ZIN – Zumba Instructor Network? Niezwykłe okazje do podróży (również rejsów statkiem) i brania udziału w eventach zarezerwowanych tylko dla profesjonalnej kadry w ramach Zumba Fitness. Wyjątkowe zarezerwowane dla instruktorów kolekcje ubrań Zumba Wear w świetnych cenach. A także ogromną satysfakcję, gdyż w np. w ramach zajęć Zumba Kids masz realny wpływ na samopoczucie wielu dzieci, które przeżywają często trudne chwile – o czym pisaliśmy m.in. w wywiadzie z lekarką Julią Zawistowicz w ramach kampanii #TańcemPrzepędzimy Smutek.

Masz szansę współtworzyć społeczność taneczną wśród ludzi, którzy autentycznie kochają to, co robią. A przy tym zyskujesz poczucie bezpieczeństwa związane z tym, że program Zumba Fitness natychmiast reaguje na nieprzewidziane okoliczności losu i daje narzędzia do zarabiania nawet w takich okolicznościach jak pandemia i lockdown.

Kursy poprowadzi Izabela Kin założycielka Zumby w Polsce – której historia, dla wielu z nas może być prawdziwą inspiracją i odpowiedzią na pytanie dlaczego warto! W końcu, parafrazując jeden z ulubionych cytatów Izy: “nasze życie rozwija się proporcjonalnie do tego, na ile odważymy się z niego czerpać.”.

 

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Emilia Furman

ZUMBA Festiwal Kobiet u Emilii Furman z Rony Gratereaut!

My Dances Magazine

Published

on

Rezerwujcie datę 21 października 2023 😍
Zapraszamy do Krakowa gdzie po raz pierwszy w Polsce wystąpi RONY Gratereaut. Rony pochodzi z Puerto Rico a obecnie mieszka na Florydzie w Orlando. Więcej informacji wkrótce.

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW rozpocznie się w CZERWCU

Zobacz najpopularniejsze teledyski z udziałem Rony`ego!
Continue Reading

Nina Yaminah Batusiewicz

Yaminah’s Dance SHOW 2023

My Dances Magazine

Published

on

Yaminah’s Dance SHOW 2023! 
Autorskie SHOW taneczne organizowane przez Ninę YAMINAH Batusiewicz! Ta edycja będzie wyjątkowa, gdyż Yaminah obchodzi w tym roku 5-cio lecie swojej kariery instruktorskiej! 😍

Dlatego też SHOW zostanie wystawione w Markach, bowiem właśnie tam Yaminah zaczęła swoją przygodę jak nauczyciel i pedagog tańca!

W programie:
💗 SHOW Dance i taniec z rekwizytami
💗 Latin SHOW
💗 Taniec Brzucha
💗 Burleska
💗 Programy Rewiowe
⭐️ To autorskie SHOW taneczne, które po prostu trzeba zobaczyć!

📆 Kiedy?
1 lipca 2023 (sobota)
🕑 O której? 19:00

📍 Gdzie?
MCER – Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne

⭐️ Oficjalna strona internetowa:
⭐️ BILETY DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY OD 1 maja 2023!
💰 Bilety w cenie 40zł / sztuka

Link do wydarzenia:

Continue Reading

Anna Dymitrasz

Let`s Dance – Dariusz & Szymon u Anny Dymitrasz

My Dances Magazine

Published

on

LET’S DANCE! SZYMON & DARIUSZ
27.05.2023 SOBOTA 15:00 – 18:00
DanceBook Academy Ochota
Usypiskowa 2, Warszawa
Sala Los Angeles

Zapraszamy na maraton Zumba® Fitness z Szymon Głodny oraz Dariusz Selwa, organizatorami wydarzenia ROCK YOUR BODY w Gliwicach!
Wejściówka 60 zł – dla pierwszych 50 osób!

CENNIK:
20.03.2023 – 30.04.2023 – 60 zł
01.05.2023 – 27.05.2023 – 80 zł

ILOŚĆ MIEJSC MOCNO OGRANICZONA – 60

AFTERPARTY
wkrótce więcej info.

REZERWACJA MIEJSC:
– kontakt z organizatorem Anna Dymitrasz FB, IG
– wyślij e-mail na adres letsdance.eventy@gmail.com.

Link do wydarzenia:

Continue Reading
Advertisement

Trending